3 položek celkem
lcd touch pro apple iphone 12 12 pro incell ho3
2 065,29 Kč bez DPH
2 499 Kč

Displeje od značky HO3 se vyznačují rychlou odezvou a jasným obrazem. Displej je vybaven 3D in Cell technologií, podporuje True Tone, funkci 3D touch a Face ID.

Kód: 14679
ta
Novinka Doporučujeme
2 966,94 Kč bez DPH
3 590 Kč

Tactical True Color náhradní LCD displej s dotykovým sklem a rámem.

Kód: 14676
LCD
Novinka
6 610,74 Kč bez DPH
7 999 Kč

Náhradní originální LCD panel s dotykovou vrstvou pro telefon značky Apple iPhone 12/12 Pro

Kód: 14673

Porovnání nabízených LCD displejů:

OriginálNáhradní repasovaný originální LCD panel s dotykovou vrstvou. Profesionálně odrepasované dotykové sklo.

Refurbished - Odrepasovaný původní panel - sklo s rámečkem, podsvícení, 3D touch, polarizační vrstva, atd.

INCELL HO3Displeje od značky HO3 se vyznačují rychlou odezvou a jasným obrazem. Displej je vybaven 3D in Cell technologií, podporuje True Tone, funkci 3D touch a Face ID. Tyto displeje mají věrné podání barev, kvalitativně blízko originálu. Jedná se o TFT displej

INCELLAftermarket (OEM) varianta displeje za nejvýhodnější cenu. Displej je vybaven 3D in Cell technologií, podporuje True Tone a funkci 3D touch. Jedná se o TFT displej. OLED a Genuine displeje mají lepší svítivost a kvalitnější podání černý barvy.

HO3 G Series - Incell displej vyrobený firmou HO3 jako alternativa pro TianMa bez možnosti programování a bez podpory TrueTone, s výkonějším podsvícením.

Tactical True Color - Displeje Tactical True Color vynikají 100% shodnými pozorovacími úhly i rozměry a výjimečně nízkou spotřebou energie,
která je až o 30% nižší než u běžných neznačkových displejů a prodlužují tak výdrž baterie. True Tone podpora je samozřejmostí pro jasné podání barev, stejně jako 3D Touch.

Premium OEMLCD panel od čínského výrobce TianMa.

Classic - Pro nejlevnější dostupnou opravu zařízení.