HF, sluchátka Bluetooth 3mk LifePods, stereo, nabíjecí pouzdro, bílá

Kód: 15154
Doporučujeme Twisto Pay
2 hodnocení
Značka: 3mk
1 199 Kč –8 %
hf sluchatka bluetooth 3mk lifepods stereo nabijeci pouzdro bila i96447
1 199 Kč –8 % 1 099 Kč 908,26 Kč bez DPH
U dodavatele (20 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Nerušený poslech

Když používáme sluchátka, nechceme slyšet vnější zvuky. Proto jsme u sluchátek LifePods použili režim ANC, který tlumí vnější hluk a umožňuje se zcela soustředit na hudbu nebo podcast. S našimi sluchátky si můžete nerušeně telefonovat s kamarády a obchodními partnery, aniž by vás rušil hluk. V kanceláři, na cestách, doma nebo na ulici – se sluchátky LifePods budete všude slyšet jednoduše výborně!

 

Nejvyšší kvalita poslechu

Poslech hudby sluchátky by měl přinášet potěšení. Proto jsme u sluchátek LifePods použili širokou 13mm membránu, jejíž zvuk ve sluchátkách je stejný jako zdrojový. To znamená, že se sluchátky LifePods můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu v nejvyšší kvalitě. Široká membrána a integrovaný moderní mikrofon zajišťují navíc vysokou kvalitu telefonování. LifePods poskytují výjimečný zážitek z poslechu!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okamžitý poslech

Vyjměte sluchátka z pouzdra, dejte si je do uší a téměř okamžitě můžete začít poslouchat hudbu, podcast nebo telefonovat. U sluchátek LifePods jsme použili nejmodernější technologii Bluetooth 5.3 pro rychlé párování s mobilem. Aby bylo jejich používání komfortní, dali jsme do pouzdra nabíječku. Toto kompaktní pouzdro si jednoduše dáte do kapsy a sluchátka si tak budete moci nabít vždy, když to bude potřeba. Se sluchátky LifePods čas nehraje roli!

 

Komfortní poslech

Sluchátka LifePods jsou esencí nejenom vysoké kvality, ale také jednoduchého ovládání a pohodlného používání. Snadné a pohodlné ovládání zajišťují dotykové panely integrované v každém sluchátku. Můžete poslouchat hudbu souběžně s různými aktivitami. Sluchátka LifePods jsou totiž ergonomická a bezdrátová. Kupte si sluchátka LifePods i užívejte si volnost pohybu!

Poslouchejte to, co máte rádi.Pomocí sluchátek LifePods si zvolíte, co chcete poslouchat – zvuk ve sluchátkách, zvuk z okolí, nebo vše. Dotykovým panelem ve sluchátkách ovládáte režim ANC, který tlumí nebo netlumí vnější zvuky. To ale není vše. Lehkým poklepáním na sluchátko můžete také zapnout režim Transparency, který zesílí okolní zvuk. Díky tomu zřetelně uslyšíte vše, co se děje kolem, aniž byste museli vytahovat sluchátka z uší. Vyzkoušejte nejnovější technologie ovládání zvuku s LifePods!

 

V balení LifePods najdete sluchátka, nabíjecí pouzdro, krátký nabíjecí USB-C kabel, 3 velikosti náušníků a návod.

 

Parametry

Verze Bluetooth – 5.3
Velikost reproduktoru – 13 mm
Impedance – 32ohm
Nabíjecí port – USB-C
Nabíjecí napětí – DC 5V
Vzdálenost signálu Bluetooth – 15m
Kmitočtový rozsah – 20-20000Hz
Doba přehrávání hudby (bez ANC) – 6,5 hod.
Doba přehrávání hudby (se zapnutým ANC) – 5,5 hod.
Pohotovostní doba – 140 dní
Doba nabíjení – 1,5 hod.
Kapacita baterie – 40mAh
Kapacita baterie pouzdra – 300mAh

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 2 roky