Monoblokové tepelné čerpadlo pro ohřev TV HP250M3C

Kód: 15310
Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Haier
74 990 Kč 61 975,21 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
1.6.2023
Možnosti doručení

Monoblokové tepelné čerpadlo je kompaktní a je určeno pro vnitřní instalaci s napojením vzduchovodů.  Objem vody 240 l. Tento model disponuje výměníkem pro připojení externího zdroje tepla jako kotle, solárních panelů atp.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásobník je vybaven elektrickou topnou patronou o výkonu 1,5 kW sloužící jako záloha. Ovládání ohřevu TV je realizováno dotykovým LCD panelem, na kterém je možné zobrazit aktuální teplotu vody. K dispozici je 5 provozních programů:

  • AUTO: Prioritně pracuje tepelné čerpadlo a elektrický ohřev je pouze jako záloha, aby dohříval teplou vodu na přednastavenou teplotu.
  • ECO:Tepelné čerpadlo pracuje 24 hodin, ale elektrický ohřívač pouze v době nižší sazby za el. energii.
  • ECO+ : Tepelné čerpadlo i elektrický ohřívač pracují pouze v době nižší sazby za el. energii.
  • VAC:Přestane pracovat během vaší dovolené a automaticky se zapne den před návratem, aby dokázal uživateli připravit dostatek teplé vody.
  • BOOST:Tepelné čerpadlo a elektrický ohřívač pracují souběžně, aby dokázali připravit max. možné množství teplé vody v co nejkratším čase.

Systém také umožňuje připojit kontakt vysokého tarifu el. energie (HDO) a na základě výše uvedeného pracovního módu bude v provozu nebo naopak.

Energetická třída A+

 

Produktový list

Technické parametry

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: