Swissten držák na moto/kolo easy lock bike

Kód: 61002000
Neohodnoceno
Značka: Swissten
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
U dodavatele (67 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Díky držáku SWISSTEN EASY LOCK BIKE připevníte smartphone na řidítka kola a získáte dokonalý přehled v navigaci a dalších aplikacích ve smartphonu. Baleno v blistru SWISSTEN.

Samolepka na zadní stranu telefonu je součástí balení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

EASY LOCK

Jedinečný systém uchycení smartphonu k držáku díky rozhraní SWISSTEN EASY LOCK zajistí možnost jednoduché manipulace se smartphonem a i jeho bezpečné připevnění. Pro uvolnění smartphonu ze zámku stačí stlačit červené tlačítko.

 

 

Kam držák připevnit

Držák je určen k připevnění na řidítka nebo představec na místo, které Vám nejvíce vyhovuje. Držák si můžete natočit jakým směrem potřebujete a pak pevně dotáhnete přiloženým imbusem. Smartphone si navíc do držáku můžete připnout jak na výšku, tak i na šířku dle aktuální potřeby.

 

 

Variabilita

Obrovskou výhodou systému SWISSTEN EASY LOCK je, že stejný systém se využívá i u dalších produktů 61001000 - SWISSTEN EASY LOCK ARMBAND a 61003000 - SWISSTEN EASY LOCK CAR/HOME/OFFICE.

 

Bezpečné přichycení na smartphone

Adaptér je univerzální destička, kterou jednoduše připevníte na střed vašeho smartphonu či jiného zařízení. Destička je vybavena 3M páskou, které pevně přilne k smartphonu. Před nalepením je dobré plochu odmastit.

 

 

Specifikace

Průměr řídítek: 22,2-28,6mm

Velikost smartphonu: 4"-6,8" 

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky na kolo a motorku
Záruka: 2 roky