Swissten Easy locky Auto/moto/domov/práce

Kód: 61003000
Neohodnoceno
Značka: Swissten
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
U dodavatele (43 ks)
Můžeme doručit do:
7.2.2023

Držák SWISSTEN EASY LOCK CAR/HOME/OFFICE je další z rodiny produktů se systémem uchycení smartphonu SWISSTEN EASY LOCK. Baleno v blistru SWISSTEN.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EASY LOCK

Jedinečný systém uchycení smartphonu k armbandu díky rozhraní SWISSTEN EASY LOCK zajistí možnost jednoduché manipulace se smartphonem a i jeho bezpečné připevnění. Smartphon s nalepeným adaptérem jednoduše nacvaknete a pro uvolnění smartphonu ze zámku stačí stlačit červené tlačítko.

 

 

Spousta využití

Díky 3M nalepovací pásce lze držák připevnit kde Vás jen napadne. Může se využít v kanceláři, doma v kuchyni nebo jako držák v automobilu. Díky kloubu se dá smartphone natočit do požadovaného směru.

 

 

Variabilita

Obrovskou výhodou systému SWISSTEN EASY LOCK je, že stejný systém se využívá i u daších produktů 61002000- SWISSTEN EASY LOCK BIKE a 61001000 - SWISSTEN EASY LOCK ARMBAND.

 

 

Bezpečné přichycení na smartphone

Adaptér je univerzální destička, kterou jednoduše připevníte na střed vašeho smartphonu či jiného zařízení. Destička je vybavena 3M páskou, které pevně přilne k smartphonu. Před nalepením je dobré plochu odmastit.

 

 

 

Specifikace

Velikost smartphonu 4“-6,8“

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky na kolo a motorku
Záruka: 2 roky