Tvrzené sklo 3mk HardGlass Max Lite pro Apple iPhone 12 Pro, černá

Kód: 15574
Neohodnoceno
Značka: 3mk
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Expedujeme do 3 dnů (35 ks)
Můžeme doručit do:
24.3.2023
Možnosti doručení

Odolnost šitá na míru. HardGlass Max Lite™nabízí tři výhody: poskytuje maximální ochranu celého displeje, velmi snadno se instaluje a zabraňuje otiskům prstů. Tloušťka pouhých 0,3 mm a křišťálově čistá struktura zaručují obraz bez zkreslení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HardGlass Max Lite

 

Odolnost šitá na míru

HardGlass Max Lite™nabízí tři výhody: poskytuje maximální ochranu celého displeje, velmi snadno se instaluje a zabraňuje otiskům prstů. Tloušťka pouhých 0,3 mm a křišťálově čistá struktura zaručují obraz bez zkreslení.

 

Přebírá rizika

Sklo HardGlass Max Lite™má nejvyšší tvrdost - 9H podle Wolf-Wilburn a chrání celou zaoblenou obrazovku telefonu. Prošel procesem vytvrzování při teplotě 400 ° C. V nebezpečné situaci bude sklo mít škrábance a praskliny. Nemusíte se obávat poškození displeje ani okraje smartphonu.

 

Dokonale se přizpůsobí displeji

Sklo HardGlass Max Lite™se velmi snadno instaluje. Dokonce se hodí i na smartphony se zaoblenými displeji. Nelepivá lepicí látka – Inviscid-Sil™ pokrývá celý povrch, což umožňuje pohodlné nastavení uspořádání skla. Zapomeňte na vzduchové bubliny. Po instalaci je můžete snadno vytlačit ven.

 

Snižuje mastné skvrny a otisky prstů.

Už žádné otisky prstů a mastné skvrny na displeji! Vychutnejte si dokonale hladkou a vždy čistou obrazovku. Sklo HardGlass Max Lite™ bylo obohaceno o inovativní oleofobní povrchovou úpravu, která vytváří absolutní bariéru proti nevzhledným nečistotám. Je také zodpovědný za hladký skluz prstu. HardGlass Max Lite™ bude fungovat i na telefonech hráčů.

 

Certifikát RoHS

Při zabezpečení telefonů máme na mysli péči o planetu. HardGlass Max Lite™ úspěšně prošel certifikací RoHS v nezávislé laboratoři – to znamená, že je šetrný k životnímu prostředí a spadá do přísných směrnic EU o obsahu těžkých kovů a nebezpečných látek (m.in olovo, rtuť nebo kadmium).

 

Sada obsahuje:

3mk HardGlass Max Lite™, stěrku, instalační čistící set.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvrzené skla
Záruka: 2 roky