Výčepní zařízení

Přenosné chladící výčepní zařízení, která jsou vhodná pro chlazení a čepování (nejen) piva v domácnostech, na zahradních párty, v barech nebo na festivalech. 

V naší nabídce naleznete mnoho druhů výčepního zařízení, které se odlišují průtokem za L/hodinu. U nás naleznete výčepní zařízení 20l/h, 25l/h, 30l/h, 35l/h, 40l/h a 50l/h. Každému zákazníkovi, dokážeme sestrojit výčepní zařízení na míru jeho představám. 

Samozřejmě musíte bečku narazit tím správným naražečem. V sekci příslušenství naleznete 3 nejpoužívanější a nejstandartnější naražeče.
Dělíme je na Naražeč Bajonet, Plochý naražeč a Kombi naražeč

Výčepní zařízení je třeba po každém použití řádně vyčistit, a to i včetně trubek. Zamezíte tak šíření bakterií, které mohou být zdraví škodlivé a ovlivňovat chuť piva. Proto výčepní zařízení proplachujte čistou vodou. Ideálně před a po každém použití pomocí sanitačního adaptéru (není součástí balení, musíte jej objednat zvlášť)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení